Закарпатські питання сьогодні розглядали в офісі Президента

Офіс Президента сьогодні провів нараду з головами ОДА. Зокрема, там обговорювалися питання стосовно Закарпаття:

Прийняття рішення щодо зменшення тарифу на газ: уряд встановив верхню межу вартості кубометра газу
6 грн 99 коп – це нижча ціна за ту, яка була у 2018-19 рр.

Забезпечення лікарень, які приймають хворих на COVID-19 киснем: 73,8% таких медичних закладів на Закарпатті забезпечені киснем. Відсоток поступово збільшуватиметься. За кошти субвенції уже закуплено 11 стаціонарних кисневих станцій. Їх повинні встановити у медичних закладах області до кінця березня цього року.

Страхування медичних працівників, які лікують хворих на коронавірус: 98,5 % таких медичних працівників застраховано на Закарпатті. Відмовилися від страхування у Мукачівській райлікарні, аргументуючи це тим, що заклад забезпечує 100% лікування у разі хвороби, й фінансові компенсації у разі смерті.

Завершення будівельних робіт у приймальних відділеннях опорних лікарень: на Закарпатті незавершеними залишаються 3 відділення із 8 – у Тячеві, Хусті та Мукачеві. У Хустській лікарні спостерігають позитивну динаміку–за останній місяць тут провели робіт на 6 млн грн, залишилося 901 тисяча гривень, щоб завершити будівництво приймального відділення.

Проведення розслідувань професійних захворювань на коронавірус: на Закарпатті Управлінням держпраці зареєстровано 1971 звернення. Розстеження проведено у 239 випадках. Причина тривалих розстежень – у минулому році в області було усього 2 профпатологи, які надавали висновки щодо зараження хворобою під час виконання службових обов’язків. Наразі 13 працівників пройшли тримісячні курси й отримали сертифікати профпатологів, тому ситуація щодо проведення розслідувань повинна стати кращою.

Відправ другу:
Залишіть коментар