Закарпатські нардепи Лунченко, Горват та Петьовка взяли участь у робочій зустрічі з Прем'єр-міністром України

У середу, 16 січня, відбулася зустріч представників депутатської групи “Довіра” з очільником Уряду Олексієм Гончаруком.

Оскільки депутатська група утворена з позафракційних народних депутатів-мажоритарників з різних куточків України, на зустрічі обговорювалися соціальні та інфраструктурні питання, що стосуються як фінансової підтримки їх регіонів, так і всіх громадян України.

Депутати групи “Довіра” від Закарпаття Валерій Лунченко (заступник голови групи), Роберт Горват і Василь Петьовка озвучили найголовніші проблеми регіону та звернулися до Прем’єр-міністра України з проханням про вирішення актуальних питань.

Роберт Горват наголосив на важливості вирішення наступного блоку тем:

– Забезпечення реалізації Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 роки. Програма включає широке коло питань: будівництво доріг, створення робочих місць, розвиток туризму в регіоні Карпат тощо.

– Реалізація залізничного сполучення зі Словацькою Республікою з відновленням залізничної колії завширшки 1435 мм. Проєкт забезпечить залізничне сполучення Ужгорода з Кошице, з подальшим рухом пасажирів до Братислави, Відня та Праги.

– Виділення обласному бюджету Закарпаття коштів по митному експерименту, недоотриманих у 2018 році. Сума складає 101.4 мільйонів гривень та є вкрай необхідною для фінансування ремонту доріг у нашому регіоні.

Валерій Лунченко окремо підняв питання щодо створення нових та реконструкції діючих міжнародних автомобільних пунктів пропуску.

Йшлося про виділення фінансування на будівництво нових пунктів пропуску на кордонах Закарпаття з країнами ЄС, створення сервісних зон для вантажних та легкових автомобілів, ремонт існуючих МАПП тощо. Вирішення цієї проблеми повинно зменшити навантаження на діючі пасажирські та вантажні митні пости та сприяти комфортному перетину кордону для подорожуючих та суб’єктів ЗЕД.

Василь Петьовка наголосив на важливості виділення коштів для відновлення гідротехнічних споруд у Рахівському та Тячівському районах та на потребі у виділенні фінансування для забезпечення виконання програми комплексного протипаводкового захисту в басейні р.Тиса.

До звернення трійки закарпатських нардепів долучився також позафракційний народний депутат Владіслав Поляк, обраний до ВРУ по 73 одномандатному виборчому округу з центром в м. Виноградів. У зверненні народний обранець просив сприяти ремонту доріг “Іршава – Виноградів” та “Виноградів-Теково-Неветленфолу”.

Усі зазначені у зверненні питання є спільною позицією закарпатських народних депутатів.

За результатами зустрічі Прем’єр пообіцяв, що відреагує на всі звернення депутатів групи.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 2 коментарі (-ів)
  1. Шановні депутати! Питання екології вас не цікавить? Перечинський лісохімкомбінат смердить на весь світ, отруєння річки Уж, надприбутки ЛХК, часті зміни керівництва підприємства, невідомі власники (може Вам відомі, скажіть народу) нічого не роблять , аби запобігти трагедії. Реторти димлять, а чи мають право?…. Всі безсилі проти цього монстра… Чекаємо відповіді…. Нардеп Михайло Лаба з Невицька тільки записував – де дії!(?).

  2. У нас цілий нардеп-тамада Кривошеєв в комітеті з екології, тому варто йому адресувати питання по хімлісокомбінату, враховуючи що він в монобільшості як і Лаба.