Закарпатські надзвичайники провели протипожежну профілактику в кількох районах

18 лютого ужгородські рятувальники навчали жителів с. Баранинці основам безпечної життєдіяльності. Під час подворових обходів приватних домоволодінь та зустрічей у трудових колективах й місцевих навчальних закладах працівники ДСНС акцентували увагу присутніх на дотриманні правил пожежної безпеки у побуті, розповідали як уникнути переохолодження в умовах низьких температур та ознайомлювали з правилами використання первинних засобів пожежогасіння.

А напередодні аналогічні заходи провели й у населених пунктах Хустського та Мукачівського районів.

Так, працівники Міжгірського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області навідалися у с. Синевирська Поляна. У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи фахівці ДСНС перевірили домоволодіння на дотримання правил пожежної безпеки та надали рекомендації щодо усунення наявних недоліків. Також під час проведення заходу з громадянами були проведені інструктажі щодо пожежної безпеки у побуті, дій у разі виникнення пожежі та при виявленні вибухонебезпечних предметів тощо.

У свою пергу воловецькі рятувальники «відпрацювали» села Верхні та Нижні Ворота. Спілкуючись із громадянами працівники ДСНС роз’яснювали їм основні вимоги пожежної безпеки в побуті, особливо наголошували на обережності під час поведінки з відкритим вогнем, під час використання пічного опалення та електрообігрівальних приладів для обігріву приміщень.

Наприкінці заходів рятувальники вручали мешканцям населених пунктів тематичні листівки на протипожежну тематику та закликали відповідально ставитись до власної безпеки.

Відправ другу:
Залишіть коментар