Закарпатські музиканти поїдуть у всеукраїнський тур з гуртом "Антитіла" (ФОТО, ВІДЕО)

Колектив із Закарпаття здобув перемогу у конкурсі, у якому брали участь сотні учасників з усієї України.

Щоб перемогти у музичному конкурсі, започаткованому гуртом “Антитіла” та телеканалом “Україна», потрібно було виграти голосування у Інстаграмі та набрати максимум голосів від професійного журі, у якому були і музиканти відомого гурту. Про це у спеціальному коментарі для Mukachevo.net розповів учасник колективу «Johnny Rides» Роман Поган.

– Ми отримали велику підтримку у інтернет-голосуванні, але не в цьому головне. Журі вибирало по якості, манері виконання і піснях. Відтак, «Антитіла» вибрали два гурти переможці – ми і дівочий колектив «The siхsters».

Перемога у конкурсі означає, що з травня по червень наступного року ми поїдемо з «Антитілами» у всеукраїнський тур. При умові, звісно, якщо не буде карантину, – розповідає музикант.

– Для нас це як крок до чогось більшого, на велику сцену, але водночас і велика відповідальність. Поїхати в тур це класно, але потрібно робити новий якісний матеріал, розвиватись. Це буде великим уроком, адже «Антитіла» будуть підказувати нам як краще налаштовуватись і інші «фішки» роботи на великій професійній сцені. Гурт «Антитіла» це професійні музиканти, які багато чого досягли і прожили, тому нам справді важлива їхня підтримка, – прокоментував Роман Поган.

Довідково. Johnny Rides заснували у Хусті у 2013 році. Зараз у складі гурту – троє учасників: Ярослав Величко – вокаліст, Роман Поган – барабани, Євгеній Коган – гітара . Сесійний бас-гітарист Іван Реплюк.

Відправ другу:
Залишіть коментар