Закарпатські митники зупинили елітні «подарунки під ялинку»

Замість того, аби чесно задекларувати 37 планшетів та айфонів, вартістю понад півмільйона гривень, закарпатський перевізник вирішив «зекономити» та й позбувся товару на українсько-угорському кордоні, інформують на сторінці Закарпатської митниці.

На митному посту «Тиса» закарпатські митники не дозволили завезти в Україну дороговартістні планшети та мобільні телефони різних сучасних моделей в обхід оподаткуванню.

Повертаючись з Італії, під час проходження митного контролю 37-річний житель Тячівщини, керуючи автомобілем марки «Mercedes», обрав «червоний коридор», де задекларував товар, в основному, вживані одяг та речі.

Проте, у ході перевірки всіх пакунків у багажному відсіку інспектори виявили новенькі планшети марки «Apple IPad» та телефони «Apple» (загалом 37 шт), які значно перевищують дозволену митним законодавством суму 500 євро для недекларування товару. Так, до прикладу, в інтернет мережі один iPhone 13 mini коштує понад 26 тис грн, а один iPhone 13 pro Max – 46,5 тис грн!

Однак, водій одразу ж «відхрестився» від виявленого імпортного товару, сказавши, що це йому передали малознайомі люди в Італії для перевезення в Україну.

Тож, відносно водія складено протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України.

Незаделаровані планшети та мобільні телефони (iPad wi-fi 64GB -10 шт, iPhone 13 mini -1шт, iPhone 13 pro Max – 1шт, iPhone 12 – 2 шт) орінтовною вартістю понад півмільйона гривень, відправили на склад Закарпатської митниці до рішення суду.

Відправ другу:
Залишіть коментар