Закарпатські митники затримали вантаж вартістю понад три мільйони гривень

Попереджена спроба ввезти в Україну на підставі неправдивих відомостей товар вартістю понад 3 млн грн, повідомляють на сторінці Закарпатської митниці.

Спільними зусиллями Департаменту боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Держмитслужби та підпорядкованого Управління Закарпатська митниця, попереджена спроба незаконного ввезення в Україну збірного вантажу на підставі документів, що містили неправдиві відомості щодо відправника та одержувача товару, а також його вартості.

Так, відповідно до наданих до митного контролю Закарпатській митниці документів, вантаж (меблі та фурнітури до них, освітлювальні прилади, дзеркала та предмети декору) слідував від китайської компанії-продавця на адресу однієї з компаній, зареєстрованій у Донецькій області. Разом з тим, країною походження вказаних товарів зазначався Європейський Союз, що і було підтверджено (інформацією, зазначеною на маркуванні) під час митного огляду товарів.

Закарпатські митники поставили під сумнів участь китайської компанії-продавця у вказаній оборудці та ініціювали направлення запиту до митних органів Італії, з метою перевірки заявлених відомостей.

Департамент боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Держмитслужби у максимально стислі терміни отримав усю необхідну інформацію від італійських колег та встановив не тільки дійсних відправника та одержувача товару, але і його вартість, яка більш як у півтора рази була більшою від заявленої.

За результатами вжитих перевірочних заходів, Закарпатська митниця склала протокол про порушення митних правил за ознаками ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.

Товар вартістю понад 3 млн грн вилучили.

Відправ другу:
Залишіть коментар