Закарпатські митники виявили "нафарширований" сигаретами автомобіль

Сьогодні (14.12.2021) близько 3-ї години ранку на митний пост «Вилок», що на українсько-угорському кордоні, заїхав автомобіль марки «WV Caddy». Водійка іномарки, а це 28-річна громадянка України, свідомо обрала спрощений вид митного контролю – «зелений коридор», повідомляють на сторінці Закарпатської митниці.

Проте, інспектори Закарпатської митниці спільно з прикордонниками вирішили перевірити жіночку на доброчесність, провівши детальну перевірку її автівки.

Відтак, під час проведення поглибленого огляду транспортного засобу виявлено в спеціально виготовлених тайниках даху та підлоги автомобіля приховані від митного контролю цигарки іноземного виробництва торгових марок: «Minsk» – 2350 пачок, «Compliment BLUE» -1980 пачок, «Lifa Menthol» -1990 пачок.

Відносно співвітчизниці складено протокол про порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Тютюнові вироби, вартістю понад 200 тис грн, та іномарка, що використовувалася для переміщення прихованого від митного контролю товару у спеціально виготовлених тайниках, оцінена у 150 тис грн, вилучено до рішення суду.

Відправ другу:
Залишіть коментар