Закарпатські митники виявили контрабандні сигарети, приховані в паливному баку мікроавтобуса

Щойно на митному посту «Дякове-автомобільний», що на українсько-румунському короні, закарпатські митники спільно з прикордонниками виявили майже 542 пачки сигарет, прихованих у паливному баку мікроавтобуса, повідомляють на сторінці Закарпатської митниці.

45-річний водій транспортного заобу марки «Мерседес-Спрінтер» на українських реєстраційних номерах під час проходження митних процедур обрав спрощену смугу контролю – «зелений коридор». Своїми діями буковинець декларував про правомірні наміри перетнути кордон.
Втім, інспектори вирішили перевірити «доброчесність» нашого співвітчизника, провівши поглиблений огляд транспортного засобу.

Застосувавши при перевірці технічні засоби контролю: оглядове дзеркало, ендоскоп, викрутку та інші інструменти митники «натрапили» на неординарний сховок у паливному баку, де чоловік акуратно заховав понад 50 блоків сигарет. Тютюнові вироби з акцизною маркою України «Прилуки» знаходилися у вакумній упаковці всередині паливного баку.
Щоб дістатися до прихованих сигарет, митникам довелось демонтувати паливний бак та злили дизельне паливо.

Наразі документується митне правопорушення за ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Санкції даної статті передбачають штраф в розмірі 100% вартості безпосередніх предметів порушення митних правил з їх конфіскацією, а також конфіскацію і транспортного засобу із спеціально виготовленими сховищам.

Загальна вартість сигарет – 33 тис грн, а от мікроавтобус (2011 р.в.), що використовувалися для переміщення прихованих товарів через митний кордон України, оцінений у понад 650 тис грн, вилучено на склад митниці. Справу скерують до суду.

Відправ другу:
Залишіть коментар