Закарпатські медики, які лікували хворих на COVID-19, отримали 300% надбавки за березень


Про це повідомляє Олексій Петров:

Ми винайшли додаткові кошти, щоб виплатити медикам 300% надбавки за березень.

Гроші отримали 46 медиків, які працювали із хворими на COVID-19.

Троє працівників екстреної швидкої допомоги, п’ять медиків лікарні Мукачівської ОТГ, та 38 – працівники Обласної інфекційної лікарні.

Спочатку за березень, згідно з наказом Мінсоцполітики, доплати отримували медики за години пропрацьовані із хворими на коронавірус. На ці потреби було виділено трохи більше 70 тис грн. Однак, Президент доручив виплатити 300% надбавки згідно із посадовими окладами. Що ми і зробили.
Винайшовши більше 500 тис грн.

Щодо виплат за травень, то медичні заклади перейшли на нову форму фінансування. Згідно із нею, кошти отримують від НЦЗУ. Тож, наразі лікарні укладають угоди із Національною службою здоров’я України по пакетам у яких передбачено лікування хворих на COVID-19. Поки із 30 закладів області вісім законтрактували COVID-19. Робота триває.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 2 коментарі (-ів)
  1. Шо значить ВИНАЙШЛИ??? … Винахід нової влади, нова валюта “пак 300 раз дякуву”? Тут лиш два варіанта, або при владі знову якийсь Д@лб@€б або інтернетні писаки “грамотні” як талпа цуравої боганчі.

  2. За березень працівники екстренної не отримали нічого. Вірніше три людини. ОСНОВНА ЧАСТИНА НАШИХ КЕРІВНИКІВ))) МИ ЗА НИХ РАДІ ЩО ПРО СЕБЕ НЕ ЗАБУВАЮТЬ((((