Закарпатські медики отримали 10 нових сучасних реанімобілів

Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав 10 нових сучасних автомобілів швидкої допомоги типу С – реанімобілів. Машини виготовив та передав провідний виробник “швидких” в Україні – компанія “Автоспецпром”.

Реанімобілі для Закарпатського центру ЕМД та МК виготовлені на базі шасі Peugeot Boxer. Вони оснащені медичним обладнанням від кращих світових виробників. Серед устаткування – засоби дихальної підтримки, такі важливі під час надання допомоги пацієнтам з важкою формою перебігу коронавірусної хвороби. Так, кожна “швидка” обладнана стаціонарним та портативним балонами з киснем, дихальними мішками, небулайзером, а найголовніше – апаратом ШВЛ, який підходить як для дорослих, так і для дітей та навіть немовлят.

Усі автомобілі та медичне устаткування повністю відповідають вимогам стандарту ДСТУ EN 1789:2015, який є українською адаптацією європейських норм.

“Кожна з цих “швидких” – справжнє пересувне реанімаційне відділення. Мати такі автівки “на озброєнні” дуже важливо в будь-який час, а під час пандемії коронавірусу – це взагалі життєва необхідність, – наголошує заступник директора ТОВ “Автоспецпром” Кирило Коморкін. – Пишаємося тим, що можемо створювати автомобілі швидкої допомоги такої якості. Ба більше, співпрацюючи напряму з виробниками базового шасі та медичного обладнання, ми пропонуємо на них найвигіднішу ціну, що дозволяє українським центрам ЕМД та МК швидше замінювати старі зношені автівки на нові та сучасні”.

Реанімобілі є невіддільною складовою автопарків регіональних центрів ЕМД та МК. Вони використовуються у випадках ускладненого догляду за пацієнтами дорогою до лікарні. Наприклад, коли людина зазнала важкої травми та потребує стабілізації. До того ж апаратура реанімобіля дозволяє проводити складні медичні маніпуляції прямо на місці події та перевозити постраждалих на значні відстані.

Відправ другу:
Залишіть коментар