Закарпатські медичні заклади отримали 77 млн грн на забезпечення киснем (ФОТО)

У кінці 2020 року 77 млн грн на забезпечення киснем отримали медичні заклади Закарпатської області від держави, – пише Закарпатський Кореспондент.

Про це розповів директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний. За його словами, Закарпатська область на 74 відсотки забезпечена киснем.

Майже на 4, 6 млн грн за січень-лютий для усіх лікарень Закарпаття закуплено ЗІЗ за державні кошти.
За інформацією Анатолія Пшеничного, 58 тисяч 350 швидких тестів надійшло в область для швидкого діагностування СОVID-19.

Також у середині літа 2020 року керівництво Закарпатської ОДА разом із USAID та ГО «Відродження України-Закарпаття, куди входять всі волонтери області, підписали спільний меморандум про співпрацю.

У рамках співпраці закарпатські медичні заклади отримали допомогу від Агентства США міжнародного розвитку.

Захисні одноразові комбінезони, респіратори, маски, бахіли, шапочки та захисні шоломи надійшли від Агенства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine та Chemonics для лікарень Закарпаття у рамках проєкту USAID “Зміцнення громадської довіри “.

За словами волонтерів краю, Агенство США з міжнародного розвитку USAID Ukraine та Chemonics не вперше передає допомогу для Закарпастської області.

Закарпатські лікарні отримали захисний одяг: 1800 захистних одноразових комбінезонів, 6000 респіраторів ffp3, 20 000 одноразових масок, 60000 пар бахіл, 30000 шапочки та 600 захистних екранів( шоломи).Все розподілено між лікарнями області, які протистоять COVID-19.

Керівництво Закарпатської ОДА дякує волонтерам за пророблену роботу. А також представникам Агенства з США з міжнародного розвитку. Отримані медичні засоби направлені на подолання наслідків пандемії.

Відправ другу:
Залишіть коментар