Закарпатські каратисти привезли з Чемпіонату України 7 медалей

2021 рік закарпатські каратисти розпочали з Чемпіонату України з карате, що проходив днями в м. Дніпро. Змагання були затверджені Міністерством молоді та спорту України та проведені Національною конфедерацією карате WKC. Сучасний спортзал «Слобожанський» прийняв 270 учасників з 16 регіонів України.

Незважаючи на далеку дорогу до проведення змагань Мукачівські каратисти на чолі з тренером вищої категорії, майстром спорту України з карате Романом Маслиган ( 3-дан) у мінімальному складі з 5-ти спортсменів зуміли принести у скарбничку Закарпатської команди 7 нагород,з яких 3 золоті, одна срібна та 3 бронзові медалі. Абсолютною Чемпіонкою України з розділу куміте стала Фабрицій Софія в категоріях: куміте особисте та командне, вікової групи 16-17р.

Підтримала команду в бойовому запалі і Гонак Ольга , яка відзначилась золотом в командних змаганнях з куміте та бронзою в розділі ката. Срібло приніс в командних змаганнях- Бровчук Дмитро. Бронзою також відзначився Маслиган Миколай та дебютант турніру- Веліу Енвер. Як каже Роман Михайлович, наполегливі тренування , а згодом і онлайн тренування дали свій ефект, так як команда під час крантинних заходів не мала можливості до повноцінних тренувань, але мій досвід і наполеглевість спортсменів дали хороший спортивний результат.

Відправ другу:
Залишіть коментар