Закарпатські дорожники встановлюють на автошляхах систему "Зважування-в-русі"

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області повідомляє:

Тривають роботи на об’єкті системи Зважування-у-русі — встановили опори освітлення та завершуємо прокладання кабелів.

Зважування-в-русі — це система цілодобового моніторингу, яка у реальному часі відслідковує вагові габарити автомобілів, що рухаються по дорозі.

WIM стоятиме на трасі М-25, КПП «Соломоново» — Велика Добронь — Яноші, 13+199 км, переглянути на карті.

Об”єкт Зважування-в-русі — це майданчик розміром 700х450х58 см, який перекриває дорогу по всій ширині. Навантаження на кожну вісь вимірюється як мінімум у трьох послідовних точках. Обладнання монтується у верхньому шарі покриття або на прогонових будовах мостів та шляхопроводів.

Високоточне обладнання витримує температурний діапазон від -30°С до +40°С, його компоненти захищені від перенапруг, а також дощу і снігу. Номерний знак, габаритні розміри, маса, кількість осей, швидкість, тощо зчитуються автоматично.

Зважування-в-русі — це спосіб запобігти руйнуванню доріг у Закарпатській області. З огляду на специфіку регіону, система Weigh-in-motion покликана вирішити проблему з неконтрольованими та нелегальними перевезеннями лісу.

Всі об’єкти Weigh-in-Motion, що встановлює Укравтодор, можна переглянути на карті.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. Це однобокий підхід. Через наше с. Іванівці пересувасться машини з таким важким грузом не лише лісу, а й цегли, що дрижать і трясуться будинки при дорозі