Закарпатська митниця за минулу добу оформила 1221 авто під пільгове розмитнення

Закарпатські митники за минулу добу, 28 червня, оформили та пропустили 1221 авто, ввезених в Україну за пільговим розмитненням. Про це Закарпатська митниця повідомила у Фейсбуці.

За останню добу (28.06.2022) через пункти пропуску Закарпатської митниці пропущено 1221 придбаний громадянами транспортний засіб.

За період з 00:00 по 08:00 29.06.2022 через закарпатські пункти пропуску пропущено 528 придбаних авто.

Наразі перед пунктами пропуску сусідніх з Україною країн Євросоюзу ще залишаються значні черги із сотень придбаних автомобілів громадянами, які ввозяться для вільного обігу з звільненням від оподаткування, передбаченого Законом України від 24.03.2022 № 2141-IX.

Як уже повідомлялося, законодавці направили на підпис Президенту. Законопроєкт про скасування «пільгового розмитнення» автомобілів з 01.07.2022 року.
Закарпатська митниця закликає громадян враховувати час очікування на перетин кордону для своєчасного та безперешкодного перетину кордону. Інформація про час очікування на перетин кордону у пунктах пропуску на:
– словацько-українському кордоні: https://cutt.ly/wKJD1Ld
– угорсько-українському кордоні: https://cutt.ly/1KJD76u
– румунсько-українському кордоні: https://cutt.ly/OKJFeye

Після перетину кордону якомога швидше доставляйте ваше авто у митні термінали для митного оформлення. Пам’ятайте, що там нині, особливо на близьких до кордону митних постах – теж черги.

Консультуйтеся з брокерами, які володіють відповідною інформацією.

Для зручності громадян, з 29 по 30 червня 2022 року Закарпатськоа митниця продовжила роботу митних постів «Ужгород-вантажний», «Мукачево» та «Виноградів» до 24-ї години.

Митними органами суміжних країн ЄС здійснюються процедури митного оформлення придбаних транспортних засобів громадянами, які включають у себе комплекс заходів з перевірки легальності придбання автомобілів, зняття їх з реєстрації, оформлення експортних документів за межі ЄС тощо, що, у свою чергу, потребує певних затрат часу.

Також зважайте, що відсутність належного пакету документів, призводить до значного збільшення часу оформлення.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу: