Закарпатська митниця ДФС: зараз майже 93%, а готові оформити 100% митних декларацій в електронному вигляді

Із загальної кількості оформлених у травні митних декларацій Закарпатською митницею ДФС майже 93% – у електронному вигляді.
Митниця
На підставі електронних митних декларацій здійснюються такі операції: зняття експортно-імпортних операцій з валютного контролю та продаж іноземної валюти для проведення розрахунків підприємствами; підтвердження фактичного вивезення товарів за кордон; державна реєстрація транспортних засобів тощо. Як результат, показник застосування суб’єктами ЗЕД електронного сервісу залишається стабільним з початку року, а в порівняні з травнем минулого року взагалі збільшився на 3,9%.

Працівники митниці зазначають, що в пунктах пропуску забезпечено умови для застосування на всі 100% оформлення митних декларацій з використанням процедури електронного декларування. А керівниками митних постів постійно проводиться роз’яснювальна робота із суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності по інформуванню їх про переваги електронного декларування та, за необхідністю, надається необхідна методична допомога. Завдяки цьому сервісу скорочуються фінансові витрати на здійснення митних процедур, що, в свою чергу, сприяє збільшенню товарообігу.

Зауважимо, що проходження митних формальностей з поданням митному органу електронної митної декларації доступне усім підприємствам, що перебувають на обліку у митних органах та посадові особи яких мають засоби електронного цифрового підпису.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області

Відправ другу:
Залишіть коментар