Закарпатська митниця ДФС реалізує три великомасштабні проекти (ВІДЕО)

Сьогодні, 30 квітня у приміщенні Закарпатської митниці ДФС очільник цієї служби Вадим Симчера провів прес-конференцію для представників засобів масової інформації. Темою зустрічі були основні напрями роботи, боротьба з правопорушеннями та реконструкцією митного пункту пропуску «Ужгород».
Симчера вадим
Протяжність митного кордону у нашому краї становить 467 км, де функціонує 19 пунктів пропуску. З початку року в результаті співпраці із суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності до Держбюджету перерахували 890, 5 мільйонів гривень податків.

На сьогоднішній день в зоні діяльності Закарпатської митниці перетнули кордон майже мільйон автомобілів, 4806 автобусів, 2833 пасажирські та 202 651 вантажні вагони, 13 літаків. Протягом цього періоду митники оформили понад 36 тисяч митних декларацій. Протягом цього року працівники митниці виявили різноманітні порушення, склали 723 протоколи на суму понад 10 мільйонів гривень.

Керівник Закарпатської митниці ДФС торкнувся й питання реконструкції митного поста «Ужгород». Закарпатська митниця виступає партнером у підготовці та реалізації трьох великомасштабних проектів, які фінансують з фондів ЄС та в рамках Програми прикордонного співробітництва «Європейський інструмент сусідства та партнерства» на кордоні зі Словаччиною, Угорщиною та Румунією.

Зокрема, на кордоні зі словаками діє проект «Модернізація та реконструкція пунктів пропуску на словацько-українському кордоні», метою якого є розбудова інфраструктури митного поста «Ужгород». Цей проект, зокрема, передбачає реконструкцію існуючих митних споруд на пасажирському напрямі, розширення стику доріг «Ужгород – Верхнє Немецке». Кошторисна вартість складає 73 мільйони гривень. Керівник Закарпатської митниці ДФС відповів на численні питання журналістів.
Іван ЛАДЖУН

Відправ другу:
Залишіть коментар