Закарпатська мережа лабораторій «Астра-Діа» отримала відзнаку «Сумлінний платник податків» України

Відзнаку «Сумлінний платник податків» України отримала закарпатська мережа лабораторій «Астра-Діа»

За результатами другого туру ювілейного загальнонаціонального рейтингу «Сумлінні платники податків», лабораторія ПП «Астра-Діа» здобула перемогу серед медичних закладів всієї країни в категорії «середні підприємства».

Асоціація платників податків України, яка на сьогоднішній день об’єднує понад 3 тисячі підприємств з усіх регіонів України, уже понад 20 років невпинно працює над створенням сприятливих умов розвитку підприємництва, посиленням авторитету платників податків та максимальним залученням українського бізнесу до сумлінної сплати податків.

Загалом, кандидати на звання «Сумлінний платник податків» повинні були продемонструвати високі досягнення щодо повноти та своєчасності сплати податків та зборів, дотримання податкової дисципліни, кількості офіційно працевлаштованих осіб, і що не менш важливо на теперішній час — суми коштів, спрямованих на благодійність та соціальні програми. Серед медичних закладів України у категорії «середні підприємства» лабораторія «Астра-Діа» – єдина отримала відзнаку такого високого рівня.

“Це велика заслуга команди! Ми довели, що при бажанні, мотивації, добре злагодженій і відповідальній роботі можна з нуля вибудувати велику бізнес структуру і отримати довіру клієнтів та нагороду за високі показники у своїх сфері медичної діяльності, – зазначила генеральна директорка “Астра-Діа” Неля Лазар, – Всі наші нагороди засвідчують, що ми прозоро та відкрито ведемо свою діяльність і окрім якісних лабораторних послуг, які ми надаємо нашим краянам, ми також турбуємося про економіку краю”.

Відправ другу:
Залишіть коментар