Закарпатку оштрафували за доньку, яка наковталася таблеток та втратила свідомість

Рахівський районний суд на 850 грн оштрафував Василину Т., яка залишила без догляду свою неповнолітню доньку. Поки мама була відсутня, дівчинка наковталася таблеток і втратила свідомість. Суд кваліфікував дії жінки як невиконання батьківських обов’язків. Разом із тим невідомо, скільки часу дитина перебувала без догляду, повідомляє Zaxid.net.

Як зазначається у тексті судового рішення, Василина Т., є матір’ю п’ятьох дітей, працює у супермаркеті АТБ у селищі Солотвино. Жінка обвинувачується в «ухиленні від виконання батьківських обов’язків та відсутності забезпечення необхідних умов виховання своєї неповнолітньої дочки».

У рішенні суду вказується, що Василина Т. залишила свою доньку без нагляду, а дитина у той час проковтнула таблетки, від яких втратила свідомість. Чи дитина зробила це випадково, чи навмисно – невідомо. Про термін, на який мама залишила доньку без догляду, також не повідомляється. Не зазначається також, чи проживають діти у повній сім’ї, чи жінка виховує їх сама.

На розгляд справи матір не з’явилася. Суддя Рахівського міськрайонного суду Марія Марусяк визнала Василину Т. винною у вчинення адміністративного правопорушення за ч. 1 ст. 184 КУпАП (невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей) та зобов’язала сплатити штраф у розмірі 850 грн. Це – максимальне покарання, передбачене статтею. Також Василина Т. повинна сплатити судовий збір у сумі 454 грн. У рішення суду зазначається, що жінка має право на оскарження постанови протягом десяти днів.

Відправ другу:
Залишіть коментар