Закарпатка Аліна Паш повідомила про погрози в її бік після виступу на Ході Гідності в Києві


Відома співачка Аліна Паш прокоментувала свій виступ на Ході Гідності в Києві.

Закарпатка запевняє, що багато людей почали погрожувати їй після виступу на День Незалежності. Відповідний пост співачка виклала у мережу Фейсбук:

Цей пост написано не для друзів. Вони і без того знають мою позицію, розуміють дії та чують слова пісень. Цей пост адресовано тим, хто в ефірах українських телеканалів та зi сторiнок ЗМI маніпулює недостовірною інформацією щодо громадянки України Аліни Паш та для тих, хто плюндрує моє ім’я в соціальних мережах і пише гидоти.

— За час існування проєкту Alina Pash Я жодного разу не виступала на території Росії. Із моменту виходу першого релізу 2018 Ми дістали десятки пропозицій, яким Я відмовила.

— У 2017 році за особистими обставинами Я була на території Росії, як приватна особа. Так, Я зробила фото зі світшотом «KYIV» на Червоній Площі. Тому що вважаю, що саме так має англійською писатися назва української столиці. Київ, не Кієв.

— У 2015 році Я була на території Криму із музикантами з візитом до родичів членів команди у яких було весілля. Якщо Я порушила законодавство України — готова відповідати за законом, але не готова відповідати перед суспільством як артист. Це було за три роки до появи проєкту Alina Pash. Всю відповідальність публічної людини перед суспільством Я розумію.

— Мапа України виглядає для мене сьогодні так само, як Я її вивчала у 1-му класі з Татом.

Щодо мого куплету на Майдані:

— На Ході Гідності Я виступила безкоштовно.

— Текст Я написала сама.

— Мiй виступ – це не паплюження гімну за всіма Законами України. І мій куплет не є частиною гімну. Як за задумом, так i суто музично.

— Якщо Ви не почули мій меседж — перечитайте текст куплету нижче. Там позиція розкрита краще за все. Якщо Вам не подобається — Ви маєте на це право

Але погрожувати моїм рідним та мені у Вас права немає. За Законом України Ви нестимете за це кримінальну відповідальність.

Але якщо Ви все ж думаєте, що побиття жінки змінить ситуацію в країні — приходьте сьогодні після концерту. Ви знаєте де Я буду. Я хочу, щоб Ми подивилися один одному в очі.

Я вас не боюсь. Бо на моєму боці правда і на моєму боці любов. Любов до України і мільйонів щирих сердець моїх братів та сестер.-повідомила Аліна.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 5 коментарі (-ів)
  1. Алінко,ніхто не хоче Вас бити, просто розкажіть людям чого Ви виступали у веттнамській чи китайській “тарілці” на голові. Не подумайте, ніхто не проти китайців, тим більше, наш е Закарпаття багатонаціональне. І Вас на святі оголосили Закарпатською виконанвицею, а Ви вийшли в тарілці на голові . Це може, й несмак, вийшли би краще в чомусь Закарпатському, адже співали про українські традиції.. хтось на Вас негативно впливає, може стилісти чи модельєри якісь “стрьомні” у Вас..