Закарпатці вважають, що нашому краю китайський коронавірус не загрожує

Китайський коронавірус Україні не загрожує, принаймні так прокоментували розповсюдження цієї інфекції у світі закарпатці.

Тим часом, заспокоюють громадян і представники влади. Під час брифінгу прем’єр-міністр України Гончарук та заступник Міністра охорони здоров’я розповіли про заходи, які вживають, щоб коронавірус не допустити на територію країни.Інформація про новий коронавірус з’явилася ще в грудні. Епіцентром виникнення і поширення хвороби стало китайське місто Ухань.

Та вже через два місяці, інфекція почала поширюватися по всьому світу. На ранок вівторка, 25 лютого, загальне число зафіксованих у світі випадків зараження коронавірусом склало понад 80 тис. осіб. а померли від нього – майже 2 тисячі 700 людей.

Та панікувати не варто, каже заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко, адже 97% відсотків захворілих – жителі Китаю. На решту 29 країн, де були зареєстровані випадки – це лише 3% від загального числа хворих. За словами прем’єр-міністра Гончарука, в нашій країні вживають усі можливі заходи , щоб коронавірус не допустити на наші території. Тим часом серед жителів області паніки немає.

Закарпатці вірять в те, що коронавірус Україну омине. У ВООЗ зазначили, що більше 80% пацієнтів мають легку форму хвороби та видужують. Тим часом, МОЗ закликало громадян та мандрівників дотримуватись звичайних заходів обережності:- часто мити руки, та. уникати тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель. Наразі ж, понад 16 000 тих, хто одужали, вселяють оптимізм в перемогу над хворобою.

Відправ другу:
Залишіть коментар