Закарпатець став переможцем престижного модельного конкурсу (ФОТО)

Мама головного переможця конкурсу Світлана Кабаці-Садоха родом із Доробратова, повідомляє Mukachevo.net.

30 серпня у Празі відбувся престижний конкурс Chwarzkopf Elite Model Look, у якому переміг громадян України Олексій Кабаці.

19-річний Окекій здобув перемогу і буде тепер боротися за титул у світовому ґрандфіналі в Барселоні.

Elite Model Look — щорічний конкурс початківців-моделей, проводиться найбільшим міжнародним модельним агентством «Elite Model Management», також відомий як Look of the Year (до 1995 року).

Конкурс Elite Model Look був заснований в 1983 році, до 1995 року конкурс цей називався Look of The Year. Це найбільший і найпрестижніший професійний міжнародний конкурс, який відкриває широкі можливості для початківців моделей.

Elite Model Look щорічно проводиться модельною групою Elite Group в 50 країнах світу, відкриває нові обличчя і забезпечує саме успішне просування для його нових переможниць і призерів. Щорічно беруть участь 300 тисяч дівчат з 65 країн світу, але учасницями міжнародного фіналу стають лише 70.

Географія конкурсу постійно змінюється, право на його проведення оскаржують країни та міста. Перший конкурс проходив в Акапулько в Мексиці, згодом він проводився в Ріо-де-Жанейро, Маямі, Нью-Йорку. На початку конкурс Elite Model Look проходить в різних країнах, після чого переможниці національних фіналів приїжджають на міжнародний фінал.

Відправ другу:
Залишіть коментар