Закарпатець став абсолютним чемпіоном світу з кіокушинкай карате (ВІДЕО)


Закарпатський юнак став абсолютним чемпіоном світу з кіокушинкай карате серед молоді.

Знайомі та друзі влаштували теплу зустріч у рідному селищі для переможця. Гордістю селища Чинадієво, абсолютним чемпіоном світу з кіокушинкай карате, став молодий хлопець Юрій Русин. Юний спортсмен займається цим видом спорту ще з дитинства. Перемога на чемпіонаті світу для нього хоч і неочікувано, але більш ніж заслужено.

Чемпіон понад усе вдячний за свої досягнення батькові і за сумісництвом тренеру, бо саме він допоміг йому вийти на 1 місце світового п’єдесталу. Хлопець переповнений емоціями, запевняє, що рухатиметься далі в цьому напрямку і передаватиме вміння тим, кого тренує.

Односільчани та друзі дуже пишаються ним, впевнені, що це не остання нагорода на його шляху.Для батька ж переможця будь-яка подія сина – важлива подія, не залежно від нагороди, бо ж це й шлях вони пройшли разом, як батько і син, як спортсмен і тренер.

Василь Бангрович розповідає: гордий тим, що чемпіон є його односельчанином та другом, з яким вони разом займаються спортом. Юрію Русину – чемпіону світу, в Чинадієві влаштували урочисту зустріч, передали також вітання та цінний подарунок від народного депутата України Василя Петьовки, який, нагадаємо, є одним із співзасновником партії «Рідне Закарпаття».

Відправ другу:
Залишіть коментар