Закарпатець сіяв і вирощував коноплю у себе на городі

Тепер чоловік із села Кідьош Берегівського району засуджений до чотирьох років ув’язнення – з призначенням іспитового терміну на два роки.
Конопля
Восени минулого року співробітники карного розшуку Берегівського райвідділу міліції отримали оперативну інформацію про те, що в с.Кідьошодин із мешканців вирощує наркотичні рослини – коноплі.

В ході санкціонованого обшуку на огородженій дерев’яним парканом земельній ділянці 42-річного селянина міліціонери виявили та вилучили 404 рослини конопель. Як згодом встановили міліціонери, цю наркоплантаціючоловік доглядав понад півроку.

За даним фактом, як інформує Берегівського РВ УМВС, відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.310 (незаконне вирощування та посів конопель) Кримінального кодексу України. Після завершення слідства та проведення експертиз кримінальне провадження було скеровано до суду.

В судовому засіданні обвинувачений визнав вину. Суд виніс йому вирок – чотири роки позбавлення волі умовно. Взявши до уваги той факт, що злочин чоловік вчинив вперше, суд призначив йому іспитовий термін на два роки.
Джерело

Відправ другу:
Залишіть коментар