Закарпатець намагався перетнути кордон з підробленими документами

Учора прикордонники Чопського загону виявили в паспорті громадянина України підроблені печатки консульської установи Посольства України у Чехії, інформує пресслужба Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон в мережі Фейсбук.

45-річний закарпатець виїжджав через пункт пропуску «Тиса». У ході перевірки його паспортного документа інспектор прикордонного контролю звернув увагу на відмітки, начебто проставлені Посольством України у Чеській Республіці.

Під час поглибленого вивчення документа правоохоронці з’ясували, що відмітки про прийняття на консульський облік та про постійне проживання у Чехії підроблено. Про це свідчили відмінності штампів та печаток від оригіналу.

За фактом виявлення ознак правопорушення, передбаченого ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів», прикордонники проінформували співробітників Національної поліції.

Паспортний документ вилучили встановленим порядком для проведення експертизи. Чоловікові довелося повернутися на територію України.

Відправ другу:
Залишіть коментар