Закарпатець намагався перетнути кордон з чужими дітьми

Учора прикордонники Чопського загону викрили 37-річного закарпатця на спробі перетину кордону у незаконний спосіб.

Чоловік разом з дружиною та трьома дітьми прямував на виїзд з України через пункт пропуску «Тиса». Як підставу для перетину держрубежу у період воєнного стану він разом з паспортами надав прикордонному нарядові свідоцтва про народження дітей.

Однак, під час їх перевірки правоохоронці встановили, що відповідно до пред’явлених документів, чоловік не є батьком для двох дітей із трьох і не має права на виїзд за кордон.

Тоді відчайдух вдався до спроби вирішити питання протизаконним способом. Аби військовослужбовці закрили очі на відсутність правових підстав для виїзду з України, він запропонував їм хабар у розмірі 50 євро.

Прикордонники від такої пропозиції відмовилися та проінформували про спробу надання неправомірної вигоди співробітників Нацполіції. На адресу Ужгородського відділу ГУНП у Закарпатській області було направлено повідомлення про можливе виявлення ознак правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст.369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі». Грошові кошти були вилучені слідчо-оперативною групою Нацполіції протоколом огляду місця події.

Хабародавцеві відмовили у виїзді за кордон. Він вибув з пункту пропуску у супроводі співробітників Національної поліції.

Відправ другу:
Залишіть коментар