Закарпатець Ковбаснюк завершив виступи у гірськолижному спорті Олімпіади-2022: результат

Український гірськолижник Іван Ковбаснюк закінчив виступи на Олімпійських іграх у Пекіні. Відбулося це за підсумками останнього чоловічого старту Олімпіади-2022 – слаломі, пише Суспільне Закарпаття.

Ковбаснюк виступив у трьох дисциплінах Олімпіади у Пекіні. І встановив одразу кілька досягнень у гірськолижному спорті: зокрема, в останньому виступів українець уперше в кар’єрі фінішував у топ-15.

Змагання у слалом-гіганті Ковбаснюк пропустив, вирішивши відпочити після трьох поспіль виступах у Пекіні. Однак ще мав виступити у заключній дисципліні – слаломі.

Як виступив Ковбаснюк?

Змагання у слаломі проходили у два етапи: перший мав визначити 30 гірськолижників, які б продовжили боротьбу за медалі. І безпосередньо у другому вже визначалися б підсумкові місця як у верхній топ-30, так і серед тих, хто фінішував нижче.

Для Ковбаснюка останні змагання у гірськолижному спорті закінчилися вже під час першого виступу у слаломі. Український гірськолижник пропустив одні ворота, тож не фінішував.

Відсутність результату у першому заїзді означала для Ковбаснюка і відсутність позиції загалом у турнірі слалому. Усі спортсмени, які не фінішували у першому заїзді, не отримували можливості на другий.

Таким чином, Ковбаснюк уперше закінчив виступ на Олімпіаді-2022 без результату у заїздах, де брав участь.

Відправ другу:
Залишіть коментар