Закарпатців попереджають про зливи, грози та підвищення рівнів води

Як інформують на сторінці ДСНС вночі та протягом першої половини дня 29 серпня по території Закарпатської області та м. Ужгорода очікуються значні дощі, на сході переважно сильні дощі, грози.

Вдень 29 серпня та протягом доби 30 серпня на більшій частині території пориви вітру 15-20 м/с (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий), повідомили в обласному гідрометеоцентрі.

Також рятувальники попереджають жителів області, що 29 – 30 серпня на річках Закарпатської області очікується підвищення рівнів води на 0.5 – 1.5м над рівнями на 08:00 28.08.2021, переважно в межах корінних берегів (рівень небезпеки жовтий).

В місцях проходження сильних дощів очікується формування значного місцевого та схилового стоку з підтопленням понижених місць, особливо в населених пунктах, внаслідок захаращення русел потічків та водовідвідних канав, швидкоплинне підвищення рівнів води на малих водотоках, в гірських районах існує загроза сходу невеликих селів та зсувів грунту (рівень небезпеки помаранчевий). По мірі розвитку синоптичної ситуації будуть уточнюватись гідрологічні прогнози, повідомили в обласному гідрометеоцентрі.

Відправ другу:
Залишіть коментар