Закарпатці можуть отримати грошову допомогу від міжнародних організацій

Понад 2 мільйони українців уже отримали допомогу від ООН та інших міжнародних партнерів України. Ще 600 тис заявок перебувають у процесі обробки.

Як подати заявку на отримання грошей від міжнародної організації через “єДопомога”

Зайдіть на сайт “єДопомога”.

Виберіть “Виплати від міжнародних організацій”.

Натисніть кнопку “Заповнити заявку на допомогу”.

Виберіть ваш соціальний статус, поставивши позначки у потрібних графах. Зверніть увагу на те, що можна вибрати кілька пунктів.

Вкажіть свої особисті дані. Це ПІБ, реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНУКПН) (він же – індивідуальний податковий номер (ІПН), дату народження та номер телефону.

Внесіть інформацію про себе та членів своєї сім’ї (включаючи недієздатних осіб та дітей). Тип і кількість даних, що запитуються, залежить від обраного вами соціального статусу.

Як перевірити статус заявки через “єДопомога”

Зайдіть на сайт “єДопомога”.

Виберіть “Виплати від міжнародних організацій”.

Натисніть “Перевірити статус заявки”.

Введіть РНУКПН (ІПН), номер та тип документа, що засвідчує особу.

Після перевірки даних, зазначених у заявці, Міністерством соціальної політики, її буде передано в роботу міжнародним організаціям. Якщо у статусі зазначено, що заявка не пройшла верифікацію – зверніться до органів соціального захисту для оновлення інформації щодо вашого соціального статусу.

Нагадаємо, що зараз Міністерство соціальної політики працює над законопроектом про універсальну державну соціальну допомогу, яка створить умови для забезпечення мільйонів українців – інвалідів, пенсіонерів, сімей з дітьми, гарантованими мінімальними нормами соціального забезпечення.

Для початку заповнення заявки, пройдіть за посиланням

Закарпатська обласна рада

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар