За хабар заступник начальника прикордонної служби може отримати до 10 років позбавлення волі

Слідчим відділом прокуратури Закарпатської області завершено досудове розслідування та направлено з обвинувальним актом до суду кримінальне провадження щодо заступника начальника відділу прикордонної служби, затриманого при одержанні понад 1000 доларів США неправомірної вигоди.
Хабар
За інформацію начальника слідчого відділу прокуратури області Івана Бітляна, 1 липня працівниками прокуратури Закарпатської області спільно з співробітниками управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС в Закарпатській області, було затримано при одержанні 1020 доларів США неправомірної вигоди працівника прикордонної служби, – йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Закарпатської області.

За вказані кошти прикордонник обіцяв закарпатцю посприяти, використовуючи своє службове становище, у незаконному переміщенні через державний кордон України 10 ящиків тютюнових виробів. Прокурор підкреслив, що за санкцією за ч.3 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди) передбачено покарання у вигляді до 10 років позбавлення волі.

Відправ другу:
Залишіть коментар