За хабар ув'язнено закарпатського міліціонера

Протягом двох років почастішали затримання на одержанні неправомірної вигоди.
Хабар
Не так давно відбулося затримання в Свалявському. Працівники прокуратури Закарпатської області спільно зі Службою безпеки України затримали під час отримання хабара неправомірної вигоди заступника начальника Свалявського райвідділу міліції.
Зараз старшого лейтенанта міліції підозрюють в отриманні 2400 гривень неправомірної вигоди.
А все почалося з того, що в Закарпатську прокуратуру звернувся житель Свалявщини із заявою про те, що працівник Свалявський райвідділ міліції вимагає від нього хабар. Справа в тому, що людина мав намір придбати спецзасіб, що стріляє гумовими кулями. З цим питанням він звернувся до заступника начальника райвідділу міліції, але той за сприяння у виготовленні дозволу на придбання і зберігання спецзасоби поставив умову: «подякувати» сумою 2400 гривень.
Увечері 28 квітня в Свалявської кафе “Кулінарія” під час отримання неправомірної вигоди 2400 гривень старшого лейтенанта міліції затримали працівники Закарпатської прокуратури спільно з працівниками СБУ, які вилучили отримані гроші.
За даним фактом слідчий відділ прокуратури Закарпатської області розпочав кримінальне провадження за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (Одержання неправомірної вигоди). Слідство у справі триває. Вирішується питання про обрання щодо затриманого запобіжного заходу.
Як повідомили у ВЗГ УМВС, за даним фактом начальник УМВС Сергій Шаранич призначив проведення службового розслідування, який в свою чергу сказав, що цей працівник свого часу вже отримував догану, проте це не пішло йому на користь. Тепер же остаточне слово повинні сказати слідство і суд.
Тільки з початку року керівництво УМВС звільнило з негативних мотивів 6 працівників, але, як бачимо, не для всіх це стало уроком.

Відправ другу:
Залишіть коментар