За використання землі мешканці Закарпаття сплатили понад 46,8 млн грн

За три місяці 2016 року надходження плати за землю від платників Закарпатської області склали понад 46,8 млн грн. З вказаної суми, що надійшла до місцевих бюджетів краю, більше 40,4 млн грн – внесок юридичних осіб. Решту, більш ніж 6,4 млн грн, сплатили фізичні особи.
Дфс
За інформацією фахівців органів ДФС, у 2016-му продовжується позитивна динаміка зростання доходів місцевих громад регіону з плати за землю: у порівнянні з надходженнями податку у січні-березні 2015 року, цьогоріч сума збільшилась на 16,5 млн грн.

Варто зазначити, що наразі плата за землю посідає четверте місце за обсягами надходжень до місцевих бюджетів області, поступаючись податку на доходи фізичних осіб, акцизному податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та єдиному податку. За січень-березень 2016 року на неї припадає понад 8,5% у загальній сумі надходжень до місцевих скарбниць.

В головному фіскальному органі Закарпаття переконані, що ріст надходжень, насамперед, є свідченням сумлінності платників податків – власників землі та землекористувачів регіону, а також злагодженості зусиль владних структур, органів місцевого самоврядування та фіскальної служби в регіонах.

Відділ організації роботи
ГУ ДФС у закарпатській області

Відправ другу:
Залишіть коментар