За вбивство товариша ужгородця засуджено до 9 років позбавлення волі

За публічного обвинувачення Ужгородської окружної прокуратури місцевого жителя засуджено до 9 років ув’язнення за умисне вбивство товариша (ч. 1 ст. 115 КК України).

У судовому засіданні прокурор довів, що обвинувачений у ході конфлікту зі знайомим наніс останньому удар кухонним ножем у грудну клітку. Внаслідок цього чоловік помер на місці злочину – у своєму будинку в Ужгороді. Встановлено, що до цього чоловіки працювали разом, а причиною конфлікту між ними став борг потерпілого.

Зв’язок між отриманим пораненням і смертю чоловіка підтвердив і висновок судово-медичної експертизи. Попри це, ужгородець свою вину у скоєному не визнав, а сторона захисту наполягала на його виправданні.

Зауважимо, подія трапилася у серпні 2017 року. У жовтні 2018-го прокурор відстояв для чоловіка покарання у виді 9 років за ґратами, однак це рішення було оскаржене до суду апеляційної інстанції. Саме він постановив скасувати вирок і повернути провадження на новий судовий розгляд. Прокуратура притримувалася своєї позиції і надалі та, наполягаючи на невідворотності покарання при наявності достатніх доказів, довела вину особи. До вступу вироку в законну силу громадянин перебуватиме під вартою.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар