За три тижні до виборів ужгородський мер Андріїв згадав про садочок, який не збудував за 5 років (ВІДЕО)


У Богдана Євстафійовича довго землі не простоюють, навіть прибудинкові території, якщо там влізе багатоповерхівка.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Проте, є виняток — якщо це в інтересах ужгородців, то він клав на ту землю. От як із дитячим садком на Загорській 51, на який землю виділили ще в 2016 році.

Богдан Андріїв так і не зміг побудувати садок за останні 5 років мерства, проте надіється збудувати за наступну каденцію. Чому не вийшло за попередні — так і не пояснив. Хоча всього за рік зумів з бізнес-партнерами збудувати торговий центр на площі Поштовій.

25 вересня Богдан Андріїв презентував документацію на садочок, про який вперше заговорили ще 4 роки тому – в 2016 р., коли під нього виділили територію. Але за ці 4 роки міські служби навіть не змогли підготувати документацію, не кажучи вже про саме будівництво.

Виявляється, хоч садок пообіцяли ще в 2016 р., але проектну документацію замовили лише перед виборами, в квітні цього року. За місяць до виборів діючий мер замість того, щоб показувати збудований садок, показує лише проект на картинках.

Ми маємо два приклади будівництва: В першому зацікавлені ужгородці — садочок на Загорській 51; В другому — торговому центрі на площі Поштовій, 4А — зацікавлений Богдан Андріїв. Забудовником торгового центру є ТОВ «УК ІНВЕСТМЕНТ», який очолює Зарева Тарас Іванович. Він одночасно і керівник в іншому ТОВ — «Сонячна енергія», де одним з двох засновників є брат мера Андрій Андріїв. Тобто, будівництво на Поштовій ведеться бізнес-партнерами фірм з кола мера Андріїва і при його повному сприянні.

І 4-х поверховий ТЦ загальною площею 5373,5 кв.м. і 2-х поверховий садочок на Загорській в 2019 були в однакових умовах готовності. Містобудівні умови і обмеження на будівництво садка були отримані в липні 2019 року. Проте, під особистим контролем мера — ТЦ майже готовий, а садочок все ще на папері.

Нема чим звітувати — і команда мера вирішила погодувати ужгородців паперами на незбудований за 5 років садок та надіями на будівництво цього ж садка за наступні 5 років: і басейн буде, і ліфт, і пусті розмови. Хочеться звернути увагу мера – питанням будівництва такого садочку треба було займатися одразу після місцевих виборів 2015 року, а не чекати виборів-2020.

Відправ другу:
Залишіть коментар