За три тижні акції «Твоя енергонезалежність» майже 1500 закарпатців замовили газ по акційній ціні


За три тижні акції «Твоя енергонезалежність» від ТОВ «Закарпатгаз Збут» 1430 мешканців краю подали заявки на купівлю газу за літніми цінами. За замовлений на зиму об’єм газу вже сплатили 1216 закарпатців.

«Щороку, перед початком опалювального сезону, вартість газу зростає. Не винятком є і цей рік. Закарпатці стають ощадливішими, то ж наперед за акційними цінами сплачують за той об’єм газу, який вони використають взимку. Станом на 7 вересня в рамках акції «Твоя енергонезалежність» мешканці Закарпаття оплатили 1,8 мільйонів кубометрів газу. Це в середньому 1500 кубометрів на родину», – зазначає директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

Кожен другий споживач замовляє газ в режимі онлайн.

«681 заявка на участь в акції «Твоя енергонезалежність» була сформована закарпатцями через Особистий кабінет на сайті 104.ua», – сказала Вікторія Томинець.

Акція «Твоя енергонезалежність» триватиме до 30 вересня. В цей період ви можете придбати необмежену кількість газу за фіксованими цінами:

4,99 грн за кубометр – при укладенні договору у період з 1 по 15 вересня;

5,49 грн за кубометр – при укладенні договору у період з 16 до 30 вересня.

онлайн – через Особистий кабінет на сайті 104.ua

за телефоном Контакт-центру: (0312) 42-47-04, 067-01-03-104

у Центрах обслуговування клієнтів

Важливо! Окрім замовлення акційних кубів, не забувайте здійснити оплату. Акція активується в день поступлення коштів на рахунок компанії.

З умовами акції «Твоя енергонезалежність» можна ознайомитися на сайті ТОВ «Закарпатгаз Збуту» за посиланням https://zkgaszbut.104.ua/ua/gas-supply/special-offer/id/akcija-tvoja-energonezalezhnist-40102

Відправ другу:
Залишіть коментар