За тиждень Закарпатські патрульні притягнути до відповідальності понад 50 велосипедистів

Велосипедисти порушують правила дорожнього руху досить часто. Тільки за минулий тиждень закарпатським патрульним вдалося притягнути до відповідальності понад п’ять десятків людей, що керували велосипедом із порушеннями.

У патрульній поліції Закарпаття повідомили про 52 велосипедистів, яких притягнули до відповідальності через порушення правил дорожнього руху. Їх виявили за минулий тиждень, пише Depo.Закарпаття.

Також патрульні нагадують, що що велосипедисти повинні дотримуватися таких правил дорожнього руху:

на регульованих пішохідних переходах велосипедисти повинні дотримуватися сигналів велосипедних або загальнотранспортних світлофорів, а також регулювальників.

на нерегульованих пішохідних переходах велосипедисти, як і всі інші водії, повинні звільняти дорогу пішоходам. Також варто звільняти дорогу пішоходам, які прямують до трамвая на зупинці або від нього (з боку дверей), якщо трамвайні шляхи пролягають по проїзній частині.

Велосипедистам не можна перетинати дорогу по пішохідному переходу, так само як і розвертатися на пішохідному переході. У цьому випадку потрібно злізти з велосипеда й перейти дорогу як пішохід.

Відправ другу:
Залишіть коментар