За тиждень у водойми на Закарпатті вселили близько 82 тисяч мальків форелі (ФОТО)

У період з 30 травня по 7 червня 2022 року у водні об’єкти Закарпатської області вселено близько 82 тисячі екземплярів малька струмкової форелі.

Молоддю риби поповнились р. Брустурянка, р. Великий, р. Красношурка, р. Яновець,р. Шипіт, р. Тиса, притоки р. Тересва та р. Ріка в межах в межах Ужгородського, Тячівського, Рахівського та Хустського районів.

Вага одного екземпляра в середньому становила близько трьох грамів.

Зариблення здійснювалося за рахунок компенсаційних коштів групи енергетичних компаній, що реалізовує проєкти зеленої енергетики та кошти лісомисливських господарств Закарпатської області.

Вселення здійснювалося під наглядом комісій з контролю за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів у складі виконавців відтворення, представника Держрибагентства, працівників Закарпатського рибоохоронного патруля, ДЕІ у Закарпатській області та місцевої влади, згідно Порядку штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів та їх використання, затвердженого наказом Мінагрополітики від 07.07.2012 № 414.

Закарпатський рибоохоронний патруль продовжує і далі спрямовувати зусилля для відтворення і збереження водних біоресурсів.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар