За систематичні наркозлочини Берегівчанина засуджено до 3 років ув’язнення

За публічного обвинувачення Берегівської окружної прокуратури 47-річного мешканця районного центру засуджено до 3 років ув’язнення за повторне незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів (ч. 2 ст. 309 КК України).

Чоловік систематично вчиняв наркозлочини, за що був засуджений до штрафу і тричі – до позбавлення волі із подальшим звільненням від відбування покарання з випробуванням. Саме у період визначеного судом іспитового строку, закарпатець вкотре вчинив кримінальне правопорушення у сфері обігу наркотичних засобів.

Так, у квітні минулого року правоохоронці провели у помешканні особи санкціонований обшук і виявили подрібнену речовину рослинного походження – канабіс. Обгорілий пакетик із залишками наркотику виявили і у кафельній печі всередині однієї з кімнат.

Незважаючи на те, що обвинувачений своєї провини у інкримінованому йому злочині не визнав, суд прийняв рішення про призначення йому реальної міри покарання. Вступ вироку в законну силу очікується, – повідомили в пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури.

Відправ другу:
Залишіть коментар