За щеплення - квиток на концерт: глава МОЗ заохочує українців до вакцинації

Українці, які вакцинуються проти коронавірусу починаючи з середи, 18 серпня, отримають заохочення – квитки на святковий концерт до Дня Незалежності.

Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає Укрінформ.

Очільник МОЗ наголосив, що вакцинація не має зупинятися через свята.

“Усі, хто вакцинується в центрах масової вакцинації з середи, всі українці, отримають безплатні квитки на святковий концерт, присвячений до Дня Незалежності, який відбудеться 24 серпня на НСК “Олімпійський”. – заявив Ляшко.

Він висловив переконання, що всі, хто ще не вакцинувався, повинні переглянути своє ставлення до вакцинації та “зрозуміти, що це єдиний дієвий спосіб захисту від коронавірусної хвороби, який уже показує результат”.

Як повідомляв Укрінформ, від початку вакцинальної кампанії в Україні щеплено 4 722 695 осіб, з них повністю імунізовані (отримали дві дози) – 2 738 073 людини.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 3 коментарі (-ів)
  1. насторожує те все шо намагаються безкоштовно запхати!!!! Відколи це держава стала так перейматися нашим здоров”ям? Елементарну молочницю перемогти не можуть, а тут тобі і швидко вакцина…і безкоштовно…і ще й подарунки…..Шось тут не те…..

  2. Влада обнагліла до краю.Ви що силою і цукерками людей думаєте заставити вакцинуватися,вам люди стали як кролики чи миші для дослідження.?У нас є Конституція і її гарант,чи для зелені це все 95 квартал.Опам”ятайтесь кінець кіцем нелюди,скоро новий локдаунд придумаєте-осінь наступає гаряча для вас….