За час карантину на Закарпатті склали 7 тисяч адмінпротоколів

Загалом з початку пандемії у 35123 закарпатців встановлено діагноз COVID-19, із яких – 2591 медики та 1776 діти. За минулу добу у 113 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР,- пише 0312.ua

За словами Романа Уса, заступника начальника ГУНП у Закарпатській області, з березня 2020 року по сьогоднішній день працівники поліції склали близько 7 тисяч адмінпротоколів, щодо порушення карантину. А ось з грудня 2020 року місяця і по сьогоднішній день – близько 4 тисяч.

– “Це говорить про те, що громадяни порушують нормативні рекомендації та не дотримуються простих, елементарних речей. Це стосується порушення маскового режиму, роботи закладів харчування. Ми прекрасно розуміємо, що представникам бізнесу потрібно працювати, але часто вони забувають що мова не тільки про фінансовий упадок, часто це чиєсь здоров’я і життя. Тому я хочу звернутися до закарпатців, аби вони дотримувались усіх обмежень,” – зазначив Роман Ус.

Як зазначила головний епідеміолог Закарпаття Вікторія Тимчик, в області ніколи не вистачить лікарняних ліжок, якщо населення не буде дотримуватися вказаних карантинних обмежень. Також область надалі активно готується до вакцинальної компанії.

– “Україна в очікуванні доставок вакцини. Першочергово вакцину отримують медики стаціонарних COVID-відділень. До них приєднаються працівники екстреної медичної допомоги, – зазначила Тимчик. – Наразі у нас є 17 таких закладів. Взагалі медичні працівники мобільних бригад, які будуть здійснювати щеплення, поїдуть на спеціальне навчання у Київ. Також буде тренінг для осіб, які будуть відповідальні за логістику, зберігання та транспортування вакцин у заклади охорони здоров’я області.”

Відправ другу:
Залишіть коментар