За 4 дні Закарпатська митниця оформила понад 1350 вантажівок із загальними деклараціями прибуття

Сьогодні на всіх кордонах тривають нововведення, пов’язані із новими правилами ввезення товарів на митну територію України. Вони передбачають обов’язкове подання перевізниками загальної декларації прибуття до митного органу, у зоні діяльності якого знаходиться пункт пропуску через державний кордон України, через який ввозяться вантажі.

Вказані зміни введені з метою організації безпеки та надійності ланцюга поставок і зменшення ризиків для потрапляння небезпечних товарів на митну територію України.

Починаючи з 07.11.2020 та станом на 10:00 10.11.2020 через пункти пропуску Закарпатської митниці Держмитслужби оформлено 1353 транспортні засоби, що переміщували товари та на які перевізники подали загальні декларації прибуття. Зокрема: 1345 – на автомобільні транспортні засоби та 7 на залізничний рухомий склад.

16 транспортним засобам було відмовлено у пропуску через митний кордон України через відсутність на момент здійснення митних формальностей у пункті пропуску через державний кордон України загальної декларації прибуття на товари.

Нагадаємо, що загальна декларація прибуття подається до митного органу (у зоні діяльності якого знаходиться пункт пропуску в’їзду на територію України) у вигляді електронного повідомлення, засвідченого електронним цифровим підписом, через кабінет користувача або через АРІ інтерфейс для подачі з різних систем.

Держмитслужба розробила чітку відеоінструкцію, в якій розповідається про те, як потрібно заповнювати загальну декларацію прибуття в особистому Кабінеті на Єдиному державному інформаційному вебпорталі «Єдине вікно для міжнародної торгівлі» — https://cabinet.customs.gov.ua/ , переглянути яку можна за посиланням: https://www.facebook.com/watch/?v=4566527156752235.

У випадку виникнення питань або зауважень по роботі із загальною декларацією прибуття просимо звертатися за телефонами, що вказані за посиланням: https://bit.ly/3n5k7vK

Відправ другу:
Залишіть коментар