За 2 місяці до виборів Мукачівська міськрада почала активно робити ремонт доріг на які роками не звертала увагу


Розбиті дороги, проблемне водопостачання, не освітлені вулиці у Мукачеві.

Чи можна місто з розбитими дорогами, з проблемним водопостачанням, не освітленими вулицями, не приведеними до ладу парками та скверами назвати комфортним? І це при тому, що бюджет Мукачева – один з найбільш наповнених на Закарпатті.

Щороку тільки на благоустрій Мукачева платники податків зі своїх кишень виділяють по кілька десятків мільйонів гривень. До прикладу у 2017 році на нього благоустрій виділили майже 9 млн. гривень, 2018 рік – 57 млн, 2019 – понад 71 млн. Проте мукачівці задаються одним-єдиним питанням: куди йдуть ці кошти?

Левова частка доріг у Мукачеві, які міська влада обіцяла відремонтувати майже до кінця каденції залишилася без змін – ями, вибоїни, а подекуди і майже повна відсутність дорожнього покриття.

Також чимала проблема у місті із ливневими каналізаціями, не рідко Мукачево перетворюється на справжню Венецію через забиті, або і зовсім не працюючі водостоки.

Мукачівці наголошують на тому що на ремонти доріг витрачаються мільйони гривень із місцевого бюджету, і за ці кошти підрядники могли б якісно виконувати свою роботу, а міська влада мала б перевіряти її якість. Тим часом, за два місяці до виборів влада взялась активно ремонтувати міські вулиці, перекладати бруківку та латати ями – чому все роблять в пришвидшеному темпі – очевидно, 25 жовтня, а тоді будуть обирати місцеву владу, змушує прискоритися.

Відправ другу:
Залишіть коментар