З вересня майже всім пенсіонерам виплати будуть приходити на картку

Міністерство соціальної політики з вересня 2021 року переводить пенсійні нарахування на банківські карти, – пише УНІАН

Про це повідомила прес-служба Мінсоцполітики із посиланням на заступника міністра Віталія Музиченка.

“У нас існує процедура проведення цього заходу в один дотик. Пенсіонер або одержувач соціальної допомоги вибирає банківську установу, звертається туди, оформляє рахунок, інформація про цей рахунок надходить з банку самостійно в орган, який забезпечує виплату. Людині повторно нікуди ходити не треба”, – цитує прес-служба Музиченка.

Відзначається, що доставка пенсій додому здійснюватиметься лише маломобільним категоріям, зокрема, особам з інвалідністю I групи, тим, хто старший за 80 років, хто за висновком ЛКК (лікарсько-консультативної комісії) потребує стороннього догляду.

“До 1 вересня людина може самостійно вибрати один з понад 40 уповноважених банків, який для нього буде зручним, відповідатиме його вимогам. Сьогодні вже майже 70% осіб, які отримують виплати через банківські установи, обрали свій банк самостійно”, – повідомив заступник міністра.

Також Музиченко додав, що, якщо громадяни до вересня не виберуть банк, то орган, який здійснює виплату, самостійно відкриє банківські рахунки в уповноваженому банку і поінформує громадян про це.

Відправ другу:
Залишіть коментар