З ужгородського гіпермаркету викрали 20 велосипедів

Міліція розслідує вельми дивну крадіжку з відомого ужгородського гіпермаркету, де зловмисники упродовж тижня, під носом в охорони, примудрились викрасти 20 дорогих велосипедів загальною вартістю понад 63 тисячі гривень.
Велосипед rhf;f
З заявою в Ужгородський міськвідділ міліції звернулася по телефону 102 адміністратор відомого торгового центру міста. Заявниця повідомила про те, що зі складу гіпермаркету невідомі зловмисники викрали 20 велосипедів.

На місце події прибула слідчо-оперативна група. Правоохоронці з′ясували, що зі складу зникло аж 20 велосипедів різних моделей загальною вартістю понад 63 тисячі гривень.

Слідів взлому на складському приміщенні не виявлено. Територія охороняється, є камери відеоспостереження. Правда, останні на момент скоєння крадіжок (а крали, зі складу, судячи з усього, упродовж тривалого часу) чомусь не працювали…

За фактом крадіжки міліція розпочала кримінальне провадження. Водночас у правоохоронців виникло ряд закономірних питань як до охоронців, так і до адміністрації даного гіпермаркету. На них повинно дати відповіді слідство.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

Відправ другу:
Залишіть коментар