З початку року на Закарпатті винесено 112 заборон в’їзду в Україну іноземцям, що порушили ПДР і поїхали з країни, не сплативши штраф

З початку року міграційна служба Закарпаття за обгрунтованими зверненнями патрульної поліції краю винесла рішення про заборону в’їзду в Україну 112 іноземцям, які порушили правила дорожнього руху та покинули країну, не сплативши адміністративний штраф. За цим напрямком Закарпаття входить до трійки лідерів в державі, інформують на сторінці Міграційної служби.

Про продовження міжвідомчої співпраці йшлося під час робочої зустрічі начальника управління у справах іноземців та осіб без громадянства ГУ ДМС в області Василя Гусака та начальника відділу Андрія Шкірти з представниками патрульної поліції краю Емілією Савчук та Маріанною Бордаш.

Переважна більшість правопорушників – це іноземці, які працюють далекобійниками. Найбільша сума несплачених штрафів однією особою становить майже 7 тисяч гривень. Заборона на в’їзд згідно міграційного законодавства становить 3 роки.

Переглянути рішення можна тільки після виконання іноземцем постанов про стягнення коштів на користь держави. З таким проханням до ГУ ДМС в області наразі звернувся 31 іноземець – порушник ПДР.

Відправ другу:
Залишіть коментар