З початку року на дорогах Закарпаття загинули 57 людей


Про стан аварійності на Закарпатті, причини ДТП та шляхи зменшення їх кількості говорили на прес-конференції в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області.

Йшлося про заходи з боку поліції щодо безпеки на дорозі. Проте й водіям наголосили дотримуватися правил та повідомляти про порушення. Як то кажуть, спільними зусиллями подбати про життя та здоров’я учасників дорожнього руху.

«Безпека дорожнього руху – це життя» – такій темі присвятили прес-конференцію в Ужгороді. У Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області розповіли про заходи запобігання ДТП, які заплановані на період з 1 жовтня по 30 листопада.

2068 ДТП за реєстровано у Закарпатті за 9 місяців поточного року, з них понад 320 з потерпілими. 57 осіб загинуло внаслідок аварій, 439 – травмовано. Для порівняння, у минулому році зафіксовано – 1942 аварії. Говорили і про причини такої сумної статистики.

Одна з причин аварійності – стан автошляхів краю. І мова не тільки про дорожнє полотно, яке потребує відновлення, а й наявність розмітки, пішохідних переходів, засобів регулювання тощо. Тому поліціянти звернулися до представників органів місцевого самоврядування, районної та обласної влади посприяти організації безпеки дорожнього руху.

Відпрацювання профілактичних заходів вже стартували по всій Україні, і у Закарпатті в тому числі. Протягом двох місяців такі заходи стануть систематичними по всій області. Зокрема, працівники відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції спільно з представниками Укртрансбезпеки з 1 жовтня посилено контролюватимуть перевезення пасажирського транспорту.

Також поліціянти звернулися до громадськості з проханням не бути байдужими, звертати увагу на порушників та повідомляти про них на лінію 102. Крім того, відкриті до пропозицій щодо посилення безпеки на дорогах краю. Але найголовніше, закликають – почати з себе і дотримуватися правил дорожнього руху! Адже за цим стоїть не тільки ваша безпека, а й чиїсь життя!

Відправ другу:
Залишіть коментар