З підробними 50 доларами було затримано молодика у Мукачеві

З одного з обмінних пунктів валюти в місті Мукачево надійшов сигнал «тривога». Касир «обмінника» повідомила, що молодик намагався здійснити обмін валюти номіналом 50 доларів США, яка на думку жінки має явні ознаки підробки.

31-річного мешканця с.Герцівці , який намагався обміняти підробну купюру було затримано, а на місце події викликано слідчо-оперативну групу Мукачівського РУП ГУНП в Закарпатській Області.
Вилучену купюру направлено на дослідження в Закарпатський науково-дослідний експертно – криміналістичний центр.

Попередня кваліфікація злочину ст.199 ККУ, а саме: «Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів». Санкція статті передбачає: позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Поліцейські охорони звертаються з проханням бути уважними! Валюту купувати варто тільки у перевірених, офіційних фінансових установах. Якщо купюра, яку вам пропонують, здається сумнівною, ви завжди можете попросити її обміняти на іншу.

Управління поліції охорони в Закарпатській області

Відправ другу:
Залишіть коментар