З окупованого Донбасу намагалися вивезти десятки кілограмів церковних коштовностей

Службою безпеки України спільно з прикордонниками та військовослужбовцями ЗСУ ліквідовано на Луганщині канал контрабанди через лінію розмежування великої партії предметів з дорогоцінних металів. Про це 29 липня повідомив прес-центр СБ України.
kosht
На залізничному шляху неподалік станції Кондрашівська (Станично-Луганський район) співробітники СБУ та військові затримали товарний потяг. Під час огляду тепловоза виявлено п’ять господарських сумок з ювелірними та сувенірними виробами, церковним начинням.

Як зазначають у СБУ, вага вантажу вимірюється десятками кілограмів. Зловмисники намагалися нелегально вивезти з тимчасово окупованої території срібний та позолочений посуд, ікони, хрести, панагії – вироби одного з відомих виробників ювелірної продукції, який залишився на території, контрольованій бойовиками “ЛНР”.

Відкрито кримінальне провадження за ст.258-5 Кримінального кодексу України – фінансування тероризму. Тривають слідчі та оперативні заходи для встановлення всіх деталей правопорушення.

Нагадаємо, 17 липня Верховна Рада ухвалила закон, яким передбачається, що переміщення товарів у район чи з району проведення АТО здійснюється в порядку, що встановлюється Кабінетом міністрів за поданням Служби безпеки України.

У зоні АТО почали патрулювання 7 зведених мобільних груп по боротьбі з контрабандою

Відправ другу:
Залишіть коментар