З наступного року зарплата вчителя буде залежати від кількості учнів у школі, - Гончарук


Прем’єр-міністр Олексій Гончарук розповів про те, що незабаром кількість учнів у школі буде впливати на розрахунок зарплати вчителів.

Таким чином він прокоментував рішення Кабміну про погашення заборгованості по зарплаті перед вчителями.

“З наступного року почне діяти принцип “гроші ходять за школярем”. Іншими словами, тепер кількість учнів у школах буде враховуватися при розрахунку зарплати”, – сказав чиновник.

За його словами, після запровадження нової системи не буде ситуації, коли розраховується менше ніж насправді є учнів, а вчитель недоотримує кошти.

Нагадаємо, що партія “Голос” зареєструвала у Верховній Раді законопроект, що передбачає істотне підвищення заробітних плат вчителям.

Також ми писали про те, що заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Романюк, освітня субвенція ще не використана повністю, тому залишки коштів пропонують перерозподілити на виплати працівникам освітньої сфери. При цьому заборгованість учительських зарплат є локальною.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 4 коментарі (-ів)
  1. Одну й ту саму тему вчитель прочитає в сільській школі 20-ти учням, а в міській – 100-ам. І хто захоче вчити дітей в сільській школі? Це виходить, що вчитель має бігати за учнями? Скільки наловить, стільки й заробить?