З ким на Закарпатті співпрацює лідируюча компанія світу в сфері фармацевтики і діагностики? (ВІДЕО)

Лабораторна діагностика – це невід’ємна складова сучасної медицини. Загальновідомо, що за даними уважно зібраного анамнезу лікар може встановити діагноз у 50% випадків спостережень, на основі загального обстеження – у третині випадків, і за допомогою лабораторних досліджень – у 15-20% випадків. А от щодо гомеостазу (стала робота внутрішніх органів та систем), то його проаналізувати можна виключно за допомогою лабораторних досліджень.

В лабораторній діагностиці є свої «золоті» стандарти якості. Передусім, це стосується технологій: левова частка процесу діагностики залежить саме від спеціалізованого обладнання. Тут високотехнологічність – означає точність та якість кінцевого аналізу.

Один із передових з технологічної точки зору медичних закладів області – мережа лабораторій «Астра-Діа». А один із постійних та найбільш надійних партнерів лабораторії – швейцарська компанія Roche Diagnostics.

До прикладу, в розпорядженні лабораторії – унікальне обладнання, наразі єдине в своєму класі в Україні. Нова сучасна аналітична модульна систему Roche – HITACHI Cobas PRO дає можливість проводити ряд біохімічних, імунохімічних, електролітичних досліджень зі швидкістю до 1000 аналізів за годину. Використовуються виключно реагенти, тест-системи, калібратори від виробника – компанії Roche, а це означає високу точність та специфічність кожного аналізу. Сучасне аналітичне обладнання вимагає відповідної інфраструктури, тому під цей прилад було спеціально спроектоване приміщення одного з відділень лабораторії в Ужгороді.

Так, колаборація двох лідерів – Roche Diagnostics як одна з провідних компаній світу в області фармацевтики і діагностики та “Астра-Діа” як однієї з провідних лабораторій регіону – дозволяє вивести лабораторну діагностику краю на новий рівень. Компанії плідно співпрацюють і мають у найближчих планах кілька великих спільних проєктів, аби забезпечити право кожного на якісні медичні послуги.

Відправ другу:
Залишіть коментар