З 25 листопада приватні перевізники Ужгорода призупиняють перевезення пільговиків

Приватні перевізники можуть призупинити перевозити пільгові категорії жителів Ужгорода з 25 листопада. Про це 24 листопада Суспільному повідомив голова Асоціації перевізників Ужгорода Олексій Куля.

За його словами, продовжуватимуть перевозити безкоштовно учасників російсько-української війни та людей з інвалідністю 1 і 2 груп, а також ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Причина, як повідомив Олексій Куля, – заборгованість міськради у 9 мільйонів гривень перед трьома перевізниками.

80-річний ужгородець Михайло Туряниця користується громадським транспортом, здебільшого восьмим маршрутом. Каже, буде менше їздити, якщо скасують пільговий проїзд.

“Ще менше їздитиму. Ясно, що платити не буду. Туди 8 гривень, або 7, звідти те саме, то як не як 15 грн для людини, а ще якщо декілька разів у день, то взагалі”, — сказав чоловік.

Директор ужгородського АТП 12107 Володимир Козун розповідає: призупинити перевозити пільгові категорії хочуть, бо йому та ще двом підприємствам з місцевого бюджету не відшкодовують перевезення пільговиків.

“Заборгованість міської ради перед перевізниками складає більш як 9 мільйонів гривень, — сказав він. — На всі звернення, які ми писали на ім’я міського голови, депутатського корпусу, ми ніяких відповідей не отримуємо. Ми так розуміємо, що питання фінансування в цьому році вже не стоїть. Тобто, кошти у міській раді є, а виділяти депутатський корпус не хоче. Ми зі своєї сторони, як перевізники виконуємо усі умови договору, які прописані, зі сторони міської ради умови договору не виконуються і порушується вимоги закону щодо оплати за пільгові перевезення”.

Півтора року в автопарку стоять чотири автобуси, бо випускати їх на рейси нерентабельно, каже голова Асоціації перевізників Ужгорода Олексій Куля.

“Перед закупкою нам місцева влада обіцяла, що буде і тариф достойний для таких автобусів, і компенсація на пільгові. За півтора роки у нас нема ні тарифу, ні компенсацій і замість того аби возити пасажирів автобуси простоюють в гаражі”, — сказав Олексій Куля.

Більше в сюжеті Суспільного Закарпаття:

Відправ другу:
Залишіть коментар